Hakkımızda

23.07.2012 tarihinde hizmete açılan adana park otel siz değerli konuklarımız için kaliteyi ve hizmeti en üst seviyede tutmuş olup odalarımızı konforunuz ve rahatlığınız için sizleri kendi evinizdeymiş hissi uyandıracak şekilde sizler için dizayn edilmiştir.Otelimiz güvenli otoparkı ile tüm misafirlerimizin 24 saat ücretsiz olarak hizmetindedir.Otelimizde 8'i suit oda olmak üzere 11 frenç oda 4 sigara içilmeyen oda 1 adet engelli odası ile 30 adet standart oda olmak üzere toplam 54 oda 93 yatak kapasitesiyle hizmet sunmaktayız, ayrıca 170 kişi kapasiteli toplantı salonuyla özel günlerinizi, toplantılarınızı rahatça yapabileciğiniz konfora sahipiz. Ayrıca sigara içen siz değerli müşterilerimiz için otelimiz bahçesinde tahsis ettiğimiz mekanımızı kullanabilirsiniz.Aynı zamanda dilerseniz misafirlerinizle oturup sohbet edebilir ,çayınızı yada kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Otelimizin her köşesinde wireless bağlantısı tüm odalarımızda LCD ekran televizyon, minibar,saç kurutma makinası kettle (sıcak sı ısıtıcısı) bulunmaktadır. Otelimizde çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetlerimiz vardır, ayrıca lobide internet bağlantımız ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Adana'nın merkezinde Etnografya Müzesi, Bebekli Kilise, Büyük Saat Kulesi, Ulu Cami, Taş Köprü gibi tarihi mekanlarla iç içedir. Uzun yazları, ılık kışları, mis gibi kokan portakal bahçeleri, güneşi, doğanın yeşili ve denizin mavisinin birleştiği kent: Adana... Adana’ya özgü misafirperverlik ve yiyecek kültürü (kebabı, şalgamı, aşlaması,bici bicisi) sizde tutkuya dönüşür. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizleri ağırlamanın heyecanını yaşayan bizler, temiz ve ferah bir ortamda konuklarınız için vazgeçilmez bir mekan sunuyoruz.

Farkımızı Farkedeceksiniz…

Genel Hedefimiz: Hizmet sektöründe yüksek standartlara ulaşmayı prensip edinerek, güven ve iyi görünüşe önem veren, profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak düzeyde konfora, kaliteye ve sürekli düzgün işleyen bir iç yapıya önem verir.

Otelimiz Adana Şakirpaşa Havaalanına 2km. Adana merkez otagarına 3 km. uzaklıktadır

Sürdürülebilirlik Politikası